Polish K-POP Fanfiction
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hotka sie wita

3 posters

Go down

Hotka sie wita Empty Hotka sie wita

Pisanie by Kim Hotaru Sro 22 Sie 2012, 10:28

Tak więc, to ja Kim Hotaru niektórym znana pod nikami klaudia10113. Jestem z rocznika 93 i mam na imię Klaudia. łażę do 4 klasy technikum teleinformatycznego wraz z moim małym haremikiem facetów, którego liczebność teraz wynosi 17 chociaż na początku było ich 32.
Od 5 lat jak nie więcej interesuje się kpopem i cała otoczką razem z nimi związaną. Kiedy wł. kpop odruchowo zaczynam tańczyć i fałszować. No i mania przeniosła mi się trochę na Japonię, Chiny, Tajwan i resztę świata azjatyckiego pomijając boolywood(czy jak to tam się piszę), którego nie cerpie, bo jak facetka w filmie może śpiewać piosnek i zdychać pół godziny.
Cała rodzinę też zaraziłam miłością do popu. Mama stara się nauczyć Love Dove twierdząc, że kroki są proste. Tata zaś uwielbia BoA’ę, a dziadek stwierdził że CNBlue fajnie grają. A no i jeszcze sąsiadka sama przyszła i domagała się by puścić ich B2ST, bo biasuje na Yoseoba. Nie zapominając o gromadce młodszych dzieciaków, który uczyłam tańczyć Buble Pop ale to oni sami wybrali.
Kiedy również zajmowałam się tłumaczeniem dram, piosenek i programów jako kpopklaudia, a teraz raczej kpopklaudia1 ale na tym koncie jest tylko kilka filmików. Jakoś straciłam do tego zapał. No ale na caption trzymam jeszcze kilka przetłumaczonych MV i odcinków Match Up’a
Lubię yaoi, yuri i hentaj ale nie mam ulubionych kpopwych paringów.
Nie czytałam zbyt wielu fancików a i nie stworzyłam żadnego ale zobaczymy jak, to będzie. Z góry, więc chciała bym przeprosić za ich jakość.
Miałąm jeszce forum MEnt. o wytwórni gwiazd kpopwych ale zdechło.
No i możecie mówić mi Hotka

No to by było na tyle macie jakiejś pytania?
Kim Hotaru
Kim Hotaru

Rooster
Liczba postów : 24
Points : 4303
Reputation : 0
Join date : 22/08/2012
Age : 30
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Hotka sie wita Empty Re: Hotka sie wita

Pisanie by Shizzuo Sro 22 Sie 2012, 11:04

a ja kojarzę z breath i erpegów, witam na forum 8D cóż ja mam rzec, czekam na twoją twórczość, mimo iż jeszcze żadnego ficka nie napisałaś 8D hwaiting, zachęcam do czytania i pisania, baw się dobrze :3 kroki do lovey dovey są łatwe pffffff how about no
Shizzuo
Shizzuo

Tiger
Liczba postów : 64
Points : 4432
Reputation : 2
Join date : 09/06/2012
Age : 25
Skąd : z szafy Krisa

Powrót do góry Go down

Hotka sie wita Empty Re: Hotka sie wita

Pisanie by Diamond Sro 22 Sie 2012, 11:14

Annyeong~~

Ja znam z każdego miejsca, mimo że może na niektórych wgl nie rozmawiałyśmy to i tak znam.

Dużo znasz układów? *tak mnie ciekawi bo sama jestem dupa wołowa i na swoim koncie mam tylko Power B.A.P i Muzik od 4minute.*

Jakiaś lista biasów coś?

A mi się wydaje że coś chyba miałaś napisane... na breath jeśli dobrze pamiętam.

No ale pisz, czytaj i komentuj bo to jest najważniejsze!

Diamond
Diamond
Admin

Rat
Liczba postów : 60
Points : 4440
Reputation : 0
Join date : 08/06/2012
Age : 27
Skąd : Wrocław

https://kpopfanfickspl.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Hotka sie wita Empty Re: Hotka sie wita

Pisanie by Kim Hotaru Sro 22 Sie 2012, 11:28

Faktycznie coś tam napisała na breath ale to chyba niewypał był no i nie było tam żadnej gwiazdy. Zobaczymy jak to teraz mi wyjdzie. Mam nadzieję, że doświadczenie z pisania blogowego opowiadania o wampirach na coś się przyda.

Co do układów, to Muzik to mój ulubiony, a znam ich całkiem sporo. Ale z Jay Parkiem ciężko jest no i ten nowy duet Tasty też teraz ma fajne ostatnio modne kurczakowi ruchy.

No i do listy biastów to można zaliczyć tak wszystkich maknae ale ogólnie jest ich bardzo dużo ale tak cały czas fazę teraz to mam na Thundera L.Joe C.A.P.’a i kilku innych panów.

Do czytania już się zabieram właśnie i pomysł na pierwsze tekst tez już mam
Kim Hotaru
Kim Hotaru

Rooster
Liczba postów : 24
Points : 4303
Reputation : 0
Join date : 22/08/2012
Age : 30
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Hotka sie wita Empty Re: Hotka sie wita

Pisanie by Diamond Sro 22 Sie 2012, 11:35

O, opowiadanie o wampirach? Masz je dalej? Jeśli tak to chętnie bym poczytała Hotka sie wita 2917935237

Tak, Muzik jest super, ale niestety w szkole nie zapewnił mi żadnego miejsca TT.TT bo musiały wygrać osoby które zaczęły ryczeć na całą salę Hotka sie wita 439129226

O, to pisz pisz, i zobaczymy co z tego wyjdzie Very Happy

Znaczy pierwsze czytaj XDDDDDDDDD
Diamond
Diamond
Admin

Rat
Liczba postów : 60
Points : 4440
Reputation : 0
Join date : 08/06/2012
Age : 27
Skąd : Wrocław

https://kpopfanfickspl.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Hotka sie wita Empty Re: Hotka sie wita

Pisanie by Kim Hotaru Sro 22 Sie 2012, 11:42

Nie blog już usunęłam, bo jakoś… a nie właściwie to nie pamiętam czemu go skasowałam. Ale chyba jak ktoś napisał, że można by z niego książkę napisać, to nie było tak źle prawda? (pociesza się, że chociaż trochę umie pisać)

Ja z żadnym układem w szkole nie startowałam ale teraz w ostatniej klasie jak by się chciało mieć wzorowe, to trzeba by wystartować w jakimś tanecznym.
Kim Hotaru
Kim Hotaru

Rooster
Liczba postów : 24
Points : 4303
Reputation : 0
Join date : 22/08/2012
Age : 30
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Hotka sie wita Empty Re: Hotka sie wita

Pisanie by Diamond Sro 22 Sie 2012, 11:48

Nie, no skoro tak ktoś powiedział to mógł mieć rację, tylko to potem zależy od zapału czy się taką książkę chce skończyć *mówi ta co zaczęła i skończyć nie może*
Tylko to zależy od fabuły, postaci, akcji i opisów. Bo nikomu samych dialogów się często nie chce czytać.

Ale warto xDD Dla zachowania i wgl. Co roku występuję, za każdym razem z innym i wyszło na to, że ja nie znam nikogo a mnie zna każdy. O.o
Diamond
Diamond
Admin

Rat
Liczba postów : 60
Points : 4440
Reputation : 0
Join date : 08/06/2012
Age : 27
Skąd : Wrocław

https://kpopfanfickspl.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Hotka sie wita Empty Re: Hotka sie wita

Pisanie by Shizzuo Sro 22 Sie 2012, 11:56

a szizuś się wetnie i rzeknie: WIEEEEEEEEEELKI plus za fazę na Thundera Hotka sie wita 3642509811
ja tam w żadnych układach nie występowałam, u mnie jakoś to nie było wymagane... i zachowanie wzorowe w 5 klasie 8DD no cóż, ale ja mam jeszcze całe liceum daleeeeeeko przed sobą, soł... boję się TT
Shizzuo
Shizzuo

Tiger
Liczba postów : 64
Points : 4432
Reputation : 2
Join date : 09/06/2012
Age : 25
Skąd : z szafy Krisa

Powrót do góry Go down

Hotka sie wita Empty Re: Hotka sie wita

Pisanie by Kim Hotaru Sro 22 Sie 2012, 12:04

Thunder jest z Kłaczków najfajniejszy. Normalnie bym go przytuliła i wyściskała. A najfajniej wygląda jak się śmieje i te słodkie oczka mu znikają. :<3.<3: Hotka sie wita 2100559197
Ja też się bałam liceum jak przeczytałam, że jestem jedyną dziewczyną w klasie. Myślała, że się na mnie rzucą i będzie orgia, a ograniczyło się do gadania na każdej przerwie o seksie jak tematy o sporcie i innych laskach im się kończyły czyli średnio 3 razy dziennie.
Hotka sie wita 2100559197
Kim Hotaru
Kim Hotaru

Rooster
Liczba postów : 24
Points : 4303
Reputation : 0
Join date : 22/08/2012
Age : 30
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Hotka sie wita Empty Re: Hotka sie wita

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach