Polish K-POP Fanfiction
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Saichan się kłania

Go down

Saichan się kłania Empty Saichan się kłania

Pisanie by Saichan Pon 11 Cze 2012, 18:57

Za jakie grzechy muszę to pisać. Pani admine...WAE!?
Naprawdę nie lubię pisać tych pierdół o sobie bo jakoś to nie istotne dla mnie. Mogłabym skończyć na tych słowach
"Saisha się kłania" , ale zapewne pani admin zaraz zaczęła by na mnie krzyczeć więc napiszę,o!
Skoro jesteśmy przy danych osobowych jestem Klaudia i mam siedemnaście lat. Mieszkam sobie biedna w Stargardzie, na zadupiu i zabijam nudę tworząc coś co zwykli, szarzy ludzie mogą zwać opowiadaniami. Czy tak to się nazywa? Możliwe, że dla nich tak lecz ja piszę często coś co siedzi w mi w duszy lub gdy zaczerpnę ciekawą inwencje twórczą. Oprócz k-popu i każdego azjatyckiego klimatu uwielbiam słuchać rocka oraz muzyki spokojnej jeżeli oczywiście przyjdzie na to odpowiedni pora dla mnie. Moją główna twórczość przychodzi wraz z kolejnym utworem na playliscie.

Dobra tyle tego. Nie każdy musi znać drugiego człowieka aż tak bardzo. Tyle proszę i proszę być z tego zadowolone.
Z poważaniem największy leń.
Saichan
Saichan

Liczba postów : 5
Points : 4371
Reputation : 0
Join date : 09/06/2012

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach